Urządzenia

Zobacz jakie urządzenia do pakowania oferujemy.

Oferujemy urządzenia do pakowania, bandownica do palet, naprężacz do taśm, taśmy do belownicy, taśmy do pras belujących, klamry do taśm spinających, zapinki do taśm spinających. Konstrukcja urządzeń zabezpiecza taśmę bandującą przed zerwaniem, zaginaniem i ścieraniem. Prosta i ergonomiczna konstrukcja maszyn spinających pozwala na łatwość obsługi i brak przestojów w pracy.

Napinacz H-21

Napinacz służy do naciągania taśmy a łączona ona jest za pomocą klamerek plastikowych lub drucianych. Model H-21 to jeden z najlepszych na rynku charakteryzujący się bardzo wysoką jakością wykonania. Urządzenie jest uniwersalne dzięki czemu można stosować taśmy polipropylenowe o szerokościach od 9 do 19 mm i różnych grubościach.

urządzenia h-21

Napinacz H-22

Napinacz służy do naciągania taśmy, a łączona ona jest za pomocą klamerek drucianych. Model H-22 to jeden z najlepszych na rynku charakteryzujący się bardzo wysoką jakością wykonania. Urządzenie jest uniwersalne dzięki czemu można stosować taśmy poliestrowe miękkie o szerokościach od 9 do 19 mm i różnych grubościach.

urządzenia h-22

Napinacz do owalu

Służy do spinania owalnych przedmiotów takich jak: beczki, wiązki drutu, rury itp.

urządzenia napinacz do owalu

Napinacz H-26

Służy do szybkiego i łatwego napinania taśmy poliestrowej tkanej i taśmy poliestrowej włóknistej oraz taśmy polipropylenowej o szerokości do 40 mm.

urządzenia h-26

Napinacz S50 HD

Służy do spinania szerokimi taśmami od wymiaru 32 – 200 mm.

Galeria napinaczy:

Odwijacze do taśm

Odwijacz do taśm polipropylenowej, WG i GW to wózek wyposażony w specjalny hamulec i tarcze i pojemnika na akcesoria np. zapinki. Odwijacz zapobiega plątaniu się taśmy przez to ułatwia jej użycie.

Dyspensery do folii stretch, klejącej, pakowej

Dyspensery do folii stretch są praktyczną pomocą do pakowania towaru. Odwijarka folii pozwala odwijać tylko tyle folii, ile potrzebujesz.

Małe, ręczne dyspensery służą do szybkiego i prostego zaklejania paczek taśmą pakową.

Półautomatyczne stoliki do pakowania taśmą polipropylenową „ST 206”

Półautomatyczne maszyny z grupy „ST” służą do spinania taśmą „PP” ładunków foremnych o regularnych kształtach. Dlatego cechują się lekką i zwartą konstrukcją. Nie wymagają specjalistycznej obsługi serwisowej, a konserwacja polega na utrzymaniu maszyn w czystości.

Wiązarki wyposażone są w uniwersalną regulację szerokości toru taśmy w zakresie 5 do 15 mm. Konstrukcja urządzeń zabezpiecza taśmę przed zerwaniem, zaginaniem i ścieraniem.