Urządzenia

Zobacz jakie urządzenia do pakowania oferujemy.

Konstrukcja urządzeń zabezpiecza taśmę bandującą przed zerwaniem, zaginaniem i ścieraniem. Prosta i ergonomiczna konstrukcja maszyn spinających pozwala na łatwość obsługi i brak przestojów w pracy. Napinacz, bandownica do palet, naprężacz do taśm, taśmy do belownicy, taśmy do pras belujących, klamry do taśm spinających, zapinki do taśm spinających.

Napinacz H-21

Napinacz służy do naciągania taśmy a łączona ona jest za pomocą klamerek plastikowych lub drucianych. Model H-21 to jeden z najlepszych na rynku charakteryzujący się bardzo wysoką jakością wykonania. Urządzenie jest uniwersalne dzięki czemu można stosować taśmy polipropylenowe o szerokościach od 9 do 19 mm i różnych grubościach.

Napinacz H-21

 

Napinacz H-22

Napinacz służy do naciągania taśmy, a łączona ona jest za pomocą klamerek drucianych. Model H-22 to jeden z najlepszych na rynku charakteryzujący się bardzo wysoką jakością wykonania. Urządzenie jest uniwersalne dzięki czemu można stosować taśmy poliestrowe miękkie o szerokościach od 9 do 19 mm i różnych grubościach.

Napinacz H-22

 

Napinacz do owalu

Służy do spinania owalnych przedmiotów takich jak: beczki, wiązki drutu, rury itp.

Napinacz do owalu

 

Napinacz H-26

Służy do szybkiego i łatwego napinania taśmy poliestrowej tkanej i taśmy poliestrowej włóknistej oraz taśmy polipropylenowej o szerokości do 40 mm.

Napinacz H-26

 

Napinacz S50 HD

Służ do spinania szerokimi taśmami od wymiaru 32 – 200 mm.

Napinacz S-50Naprężacz do taśm

 

Odwijacze do taśm

Odwijacz do taśm polipropylenowej, WG i GW to wózek wyposażony w specjalny hamulec i tarcze i pojemnika na akcesoria np. zapinki. Odwijacz zapobiega plątaniu się taśmy przez to ułatwia jej użycie.

Odwijacz do taśmyOdwijacz do taśmy (tył)Odwijacz do taśmy (przód)Wózek do odwijania Odwijacz do taśmy polipropylenowej

 

Dyspensery do folii

Dyspensery do folii stretch są praktczną pomocą do pakowania towaru. Odwijarka folii pozwala odwijać tylko tyle folii, ile potrzebujesz.

Dyspenser do folii stretchOdwijak do folii stretch

 

Dyspensery do taśmy klejącej, pakowej

Małe, ręczne dyspensery służą do szybkiego i prostego zaklejania paczek taśmą pakową.

Dozownik do taśmy pakowejDyspenser do taśmy pakowej

 

Półautomatyczne stoliki do pakowania taśmą polipropylenową “ST 206″

Półautomatyczne maszyny z grupy “ST” służą do spinania taśmą “PP” ładunków foremnych o regularnych kształtach. Cechują się lekką i zwartą konstrukcją. Nie wymagają specjalistycznej obsługi serwisowej, a konserwacja polega na utrzymaniu maszyn w czystości.

Wiązarki wyposażone są w uniwersalną regulację szerokości toru taśmy w zakresie 5 do 15 mm. Konstrukcja urządzeń zabezpiecza taśmę przed zerwaniem, zaginaniem i ścieraniem.

Półautomatyczny stolik